Válaszra vár

Magárahagyott autó

Hónapok óta parkol ugyanott ez az autó. Elöl nincs rendszám hátul meg egy ideiglenes vámrendszám van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1114-Bertalan Lajos utca - Műegyetem rakpart

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére