Válaszra vár

Sötét utca

Anonim Járókelő

Kérem helyezzék üzembe a világítást és a körülötte lévő növényzetet vágják vissza, hogy legyen némi fény az utcában! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákos tér 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére