Megoldott

Utca tábla

Tisztelt járókelők az utca tábla le fog esni ezért szeretném kérni az illetékest hogy tegyék vissza a helyére

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 113

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Ádám Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen meg tette az illetékes az intézkedést
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kiss Ádám!

    Köszönjük megkeresését. A utcanévtábla helyreállításáról gondoskodni fogunk.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkodási Osztály
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült kosárlabda palánk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szenes Iván tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére