Megoldott

Kiégett egy lámpa a Bethlen Gábor utcai troli megállóban

Napok óta nem ég a köztéri lámpa a 78-as troli megállója fölött, a koreai étteremnél.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 31

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szél általi hiba kandeláberen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elfáradt lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére