Megoldatlan

Oszlop a járda közepén

Anonim Járókelő

Babakocsival nem lehet elférni, a járda közepén van egy kis zöld oszlop. Kikerülni nem lehet a parkoló autóktól.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kis Rókus u. 20

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Önkormányzati válasz: Az oszlopot nem kívánjuk eltávolítani.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett szakaszon, nincs gyalogos forgalom, az a túloldalon található. Ezen az oldalon, csak a Millenáris épületei vannak, és nincs olyan kapubejáró amit gyalogosként meg kellen
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére