Megoldásra vár

Hibás fekvőrendőrök a Ferenc téren

Tisztelt Járókelő!
A IX. kerületi Ferenc tér körül a fekvőrendőrök hibásak/hiányosak. Az autósok lassítás nélkül haladnak ár rajtuk, ami szerintem nagyon veszélyes is lehet, mivel a parkot nagyon sok kisgyermekes, illetve kutyás ember is látogatja.
Szeretném kérni segítségüket ezzel kapcsolatban, hogy a fekvőrendőrök az eredeti állapotukba visszakerülhessenek.
Köszönöm!
Bakó Ádám

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közösségi Park

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 92529 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Ferenc tér útpálya területén több helyen elhelyezett sebességcsökkentő borda helyreállítását a szerződött ki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Bakó Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Alkalmatlan tábla vagy parkolóhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Páva utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tábla leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Takács Miklós
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére