Megerősítésre vár

Kerítés a HÉV vonala mentén

A szentendrei HÉV vonala mentén nagyon rendezetlen a kerítés, mindenhol láthatóan hosszú ideje nő a gaz. Szeretném kérni a kerítés rendbetételét és a vonal gyomtalanítását. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Komjádi Béla u. 1

Hozzászólások

  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032733-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092500

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-n
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Burjánzó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz, mocsok, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére