Megoldatlan

Felismerhetetlen járda

Kedves Járókelő,

A jelzett helyen felismerhetetlenségig rongálódott a járda, feltéve, ha az volt. Továbbá járművek parkolóhelyéül szolgál, mint az általánosan elfogadott, ezzel sem növelve az élettartamát, a használhatóságáról nem is beszélve.

Köszönöm szépen, ha tudnak segíteni az ügyben!

Üdv,
Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Költő u. 18a

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Korlát eltűnt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Széchenyi-emlék út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mély süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Tóth Lőrinc utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére