Megoldott

Összetört utasváró

Tisztelt járókelő mai nap reggel lettem figyelmes arra hogy bosnyák tér villamos megállóban az ablak vagy ki verték vagy pedig a hidegtől tört össze legyenek szívesek pótolni

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffitis utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Zöldike utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére