Megoldott

Kiesett az üveg a telefonfülkéből

Kedves Csapat!

Fényképen lévő telefonfülke javításra szorul. Szeretném kérni az illetekeseket, hogy intézkedjenek a biztonságos környezet érdekében.

Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 37-45

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiesett üveget visszahelyeztük.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Kiesett az üveg a telfonfülkéből"-ról "Kiesett az üveg a telefonfülkéből"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Festetics György utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Verseny utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére