Megoldott

Kátyú

Anonim Járókelő

Egyre jobban kihordott, mélyedő kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 172

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár csak hideg aszfalttal lett javítva, és valószínűleg nem lesz tartós, de a hibát javították.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére