Megoldott

Dobozok a Rákóczi híd kerékpárútján

Anonim Járókelő

Dícsérendő, hogy már előre kihelyezték a síkosításmentesítő dobozokat, azonban nem a kerékpárút ezeknek a megfelelő hely!
Kérem a dobozok mielőbbi áthelyezését úgy hogy ne akadályozzák a kerékpáros forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lehetőségeken belül a budait is arrébb rakták. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pesti oldalon odébb rakták.
    A budai még várat magára!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére