Megoldatlan

Gazos, töredezett járda a Tárogató úton

Már méteres bokrok nőttek ki a széttöredezett járdából.
Kérem az önkormányzatot, hogy javítsa ki a járdaszakaszt, hogy az ne legyen virágágyás a gyomoknak.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 57

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    1 év alatt nem oldódott meg.
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A Tárogatón lejjebb javítják a járdát, remélem ide is eljutnak majd.
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    nem javították a járdát
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A gaz kiírtva, kérem a járdát is javítani.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az járda felújítását felvettük igényként, amely leghamarabb jövő év második felében valósulhat meg.

    Azonban szükséges megjegyezni, hogy a hatályos jogszabály szerint:

    Budapest F
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlátozott járdahasználat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Széttört járda a Tárogatón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    összetört járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: fec Lac
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lévay utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére