Megoldott

Útban is van

Anonim Járókelő

Újpesti vasúti hídon elhagyott robogó szűkíti az utat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népsziget út 727

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "útban is van"-ról "Útban is van"-ra.

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már nem láttam a hídon.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Odébbtoltam, hogy ne legyen útban. Északi járda, lehet hogy 4. kerület. De áttolom a 3.-ba is ha onnan hamarabb elviszik.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére