Megoldott

NKA-344

Anonim Járókelő

Nagyon rossz a busz alapjáraton. Remeg az egész busz. Hátul a busz pedig nem a radiátornál meleg hanem alatta. Kérem nézzék át a buszt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 2a

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032474-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092386
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    34-106 első ajtós felszállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére