Megoldott

Kiégett LED

Kiégett a lámpa. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nappal is világító díszkivilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest, Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világító kandelláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére