Megoldott

Takarásban lévő tábla

Rálógnak a faágak

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Fóti út 129

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszavágva
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092361 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely a Fővám téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére