Válaszra vár

Nem pontos

Anonim Járókelő

Nem pontos az óra. Kérem állítsák be! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Pontos Idő Kft.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pontos Idő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Vasvári Pál utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére