Megoldott

Több közvilágítási lámpa nem világít.

III kerület Búza utcából jobbra a Harang utcára fordulva, a nyugdíjasház oldalában levő parkolóban több közvilágítási lámpa sem világít.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Harang u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Völgyesi Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kieg2
  • Völgyesi Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kieg.
  • Völgyesi Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem világít
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zoltán!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Völgyesi Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít néhány lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vajda János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Székely Zoltán
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére