Megoldott

Takarásban lévő tábla

Faágak lógnak elé

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 89

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092312 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beton Háza környezete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Halott fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére