Megoldott

Széttört a buszmegálló üvege

Kőbánya alsó vá. Mázsa tér buszmegálló üvegét betörték, üvegszilánk borítja a megállót és a kerékpárutat. Az intézkedést köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér)

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffitis utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Zöldike utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére