Megoldott

Járdát elfoglaló kuka

Anonim Járókelő

Az útest egyetlen járdaszakaszát teljes terjedelmében elfoglaló kuka, alkalmatlanná téve a babakocsival vagy kerekesszékkel való közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dániel út 7

Hozzászólások

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Akik ezeket kiteszik azok nem gondolkodnak? Vagy úgy vannak vele, hogy majd kikerüli a gyalogos?
  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekerült a lépcső aljára. ;) Már nincs útban. Lezárható megoldottként.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a pontosság kedvéért. Ez nem kuka, hanem síkosságmentesítő anyag van benne, készülve a télre. Kíváncsi vagyok hova fogják tenni, mert elég szűk az utca.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jeges

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jég

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére