Megoldásra vár

lampaoszlop ferden all

Az Himfy utcan ,lepcso aljan allo kulteri lampa 5 fokkal ferde. Elege zavaro. Lehet ezzel csinalni valamit? Koszonjuk

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Himfy u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük, bejelentésüket megkaptuk. Tájékoztatom, hogy a jelzett címet ellenőriztük, az oszlop megerősítése szükséges, a végleges helyreállítás alvállalkozó által folyamatban van.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Himfy utca lakokozossege bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére