Megoldott

A járda felét elfoglaló építkezés

Babakocsival le kell hajtani az autók közé, a kerítést tartó nehezéket kellene elforgatni hogy ne vegye el a helyet

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Vöröskő u. 15

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, illetve javult a helyzet, köszönöm szépen
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Költő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiálló oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hegyalja út_járdahibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére