Megoldott

Rendszám nélküli autó közterületen (Deák-Görgey)

Kérem a képen látható autó felszólítását a szokásos módon, illetve eredménytelenség esetén az elszállítását. Iskolakezdés óta ott parkol, hatósági jelzésnek nyoma sincs.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Görgey Artúr u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Zoltán!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó már nincs a jelzett helyen, a probléma már nem probléma.
  • Kovács Zoltán visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zoltán!
    Persze, nyugodtan küldj további bejelentéseket nekünk, ha zavaró dolgokat észlelsz a könyezetedben! Nem is kérdéses, hogy mi szívesen segítünk neked a megoldásban! :)
    https://jarokelo.hu/...
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdeklődnék bő egy hónap után, hogy küldjek még ilyen rendszám nélküli autós parkolást (hogy egy körben tudják intézni), vagy ez az egy is elég problémás?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály megteszi a szükséges intézkedéseket.
    Köszönjük jelzését.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár napon belül? Pár hónapon belül, kínkeservesen.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Elhagyott jármű"-ra.

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a jobbik eset, ha nincs rendszám. Az ilyet pár napon belül elviszik. Elvileg. :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez elhagyott autó kategória szerintem
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tél óta mozdulatlan - lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fél éve mozdulatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére