Megoldott

Covid járat

Anonim Járókelő

A reggeli órákban a 56-os és a 61-es villamosok tömve vannak. Így akarják az autósokat a tömegközlekedésre átcsábítani?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032048-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092179

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterülete azt válaszolta, hogy a járatok követési gyakoris
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Hány óra körül, melyik szakaszon? Én is minden reggel használom, lehet hogy más időpontban, de nem tapasztalom a problémát.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére