Megoldott

Sötét a Várfok utcai zebra

Két villanyoszlopon se működik lámpa, miközben a Vérmező úton felfele érkező autók lámpái elvakítják az itt közlekedő embereket. A zebra környezete töksötét. Nem mellesleg a buszok a járdára hajtva kanyarodnak a Várfok utcába. Gyerekeknek ez az egész életveszélyes. Kérem, az illetékesek tájékoztassanak arról, hogy milyen szabvány, előírás vonatkozik a zebrák megvilágítására, mi alapján és ki engedélyezte az ettől való eltérést, mikorra várható a helyreállítás és addig mit szándékoznak tenni a veszélyek csökkentése érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azt jelenti, hogy az esetlegesen kiégett izzókat kicserélték. Ha nem így van ismét lehet nekik jelezni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes!
    Rosszul esik, amikor semmibe veszik a Járókelő közösségét, azaz az öntudatos budapesti lakosságot. A fotón egyértelműen látszik a bejelentésben jelzett időpontban fennálló probléma
    ...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére