Megoldott

Kiégett lámpák

A 13.ker. Népfürdő u/Árpádhíd villamosmegállónál lévő aluljáróban kiégett 2 lámpa. Az egyik egy BKK jegyértékesítő automata fölötti.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 29

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére