Megoldásra vár

Graffitis közműszekrény

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kórház u. 37

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést! Ütemezett feladatok listájára felvettük.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Izabella utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére