Megoldásra vár

Faág rálóg a villanyvezetékre

A ház előtt a közterületen a faágak rálógnak és hozzáérnek a villanyvezetékhez, amely ezáltal sokszor szikrázik és életveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákos út 243

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092117 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193

    ------------------------...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Majdán Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Bercel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére