Megoldott

Lukas aknafedél

Csak kb. a Furulya utca magasságában, de a lényeg, hogy a Hűvösvölgyi úton van ez a lukas, balesetveszélyes aknafedél (a a környéket ismerő a képből meg tudja határozni). Egy kutya vagy gyerek simán belelép, megvágja a lábát, persze gondolom, a luk idővel (főleg hidegben, jégben) növekedhet is. Szeretném kérni javítását. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 77

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Matáv
  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére