Megoldott

Nevetséges gaz, már megint Óbudán

Szeretném kérni a terület lekaszálását. Cinikusan mondhatnám, hogy legalább támogatják a zöldet, de a fákat meg nem az, hogy nem ültetik, amiknek a pótlását még augusztusban kértük, de még választ sem kaptunk a tárgyban. Óbuda lassan újra a régi...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kenyeres u. 9

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rózsa Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    Terület tiszta.
  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00092115 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését rögzítettük és a kifogásolt terület kaszálását megrendeltük szerződött partnerünktől.

    Köszönjük...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elgazosodott kerékpártároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Csaba
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Használaton kívüli / elbontandó homokozó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Veder utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Halott faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére