Megoldott

Elhagyott jármű parkolóhelyen

Alábbi elhagyott jármű hónapok/évek óta foglal egy parkolóhelyet, érvényes műszakija nincs, jelenleg már rendszám sincs rajta.
Szent Korona utca 2 - szolgáltatóház mellett

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    3-4 éve ott áll, még mindig nem sikerült elvinni...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Intézkedés megtörtént.

    Közter
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Reanault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vágás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére