Válaszra vár

útjelzőtábla

Megrongált, elfordított jelzőtábla - ami lehet, hogy már amúgy is tárgytalan, mert a jelzett építkezés min. egy éve nem mozdul.. Bp7. Wesselényi-Szövetség u sarka

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi u. 60

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A tábla nem a 12. Kerületben található így nem mi vagyunk az illetékesek, javasolom a területileg illetékes önkormányzatot megkeresni.

    Üdvözlettel:
    Molnar Viktoria

    2021. nov. 3. d
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sipos Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Hegyvidék???! Ez Erzsébetvárosban van
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi jelzőtábla nyilvántartásunkban nem szerepel. Az ideiglenes forgalmi rend részét képező közúti jelzőtáblák helyreállítása, karbantartása a ter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sipos Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Budapest, Rottenbiller u. 10 (bejárat a Péterfy utca felől (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lecsúszott tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére