Válaszra vár

Megrongálódott korlát.

FRISSÍTÉS: 2021.11.05. XIV. Zuglói Zrt. válasza:
"Levelükre válaszolva újra tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. Pillangó utca 15. (TESCO áruház) melletti területen nincs általunk üzemeltetett forgalomtechnikai elem. A tárgyi korlátsort valószínűleg az áruház helyeztette ki. Kérjük a tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét!"
-------------------
------------------------
Budapest, XIV. Ker. Pillangó utcában a Tesconál a Pizza Forte szerviz bejáratánál található a képeken látható sérült korlát. A korlát a járda és az úttest közötti területen található.
Kérem javítani.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 15

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérését (1075297) frissítettük. További megjegyzések hozzáadásához használja ezt az e-mailt.
    ----------------------------------------------

    György Szabó, 2021. nov. 5. 12:58 CET

    TESCO-GLOBAL Áruháza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest, XIV. Ker. Pillangó utcában a Tesconál a Pizza Forte szerviz bejáratánál található a képeken látható sérült korlát. A korlát a járda és az úttest közötti területen található. Kérem javítani. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.05. XIV. Zuglói Zrt. válasza: "Levelükre válaszolva újra tájékoztatjuk ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Tesco"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten küldjük tárgyi levelünket.

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

    Városüzemeltetési Osztály

    Cím: 1145 Budapest, Pétervárad u. 11-17.

    Web: www.zugloizrt.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz kivitelezés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére