Megoldásra vár

üres fahely

Anonim Járókelő

Van egy üres fahely a Fővám téren. Kérem szíveskedjenek fával beültetni.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér 24

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem ültették be fával
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Faültetésre az évben két időszakban történik. Tavasszal és ősszel. Ezen időszakon kívül sajnos nincs rá lehetőség. Így leghamarabb jövő tavasszal pótolhatják.
    A Járókelő nevében: P....
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    De vajon mikor?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092059 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Fák locsolása Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére