Megoldatlan

Ferenc-hegyi tanösvényt megrongálták

FRISSÍTÉS: 2022.10.18. Járókelő visszajelzése:
"Sajnos nem történt javítás, kíváncsi vagyok, hogy van-e még felelőse, gazdája a tanösvénynek"
----------
FRISSITES:
Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. november 04. 16:00

Tisztelt Járókelő!

A 00092050 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:

A szóban forgó tanösvény ugyan helyi jelentőségű természetvédelmi területen van, ami Társaságunk kezelésében áll, de ezt tanösvényt az Europalánta Egyesület készítette a Főváros Környezetvédelmi Alapjából és ő gondoskodik a fenntartásáról is.

---

A Ferenc-hegyen található "Tükörben az élővilág" tanösvény nagyon ötletes, mókás állomásait sajnos megrongálták. Kérem az illetékest a tanösvény helyreállítására.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ferenc-hegy

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Szűcs Krisztina

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSITES: Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2021. november 04. 16:00 Tisztelt Járókelő! A 00092050 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk: A szóban forgó tanösvény ugyan helyi jelentőségű természetvédelmi területen van, ami Társaságunk kezelésében áll, de ezt tan...

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt javítás, kíváncsi vagyok, hogy van-e még felelőse, gazdája a tanösvénynek.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbitva a szucskrisztina@europalanta.hu cimre.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Ferenc-hegyen található "Tükörben az élővilág" tanösvény nagyon ötletes, mókás állomásait sajnos megrongálták. Kérem az illetékest a tanösvény helyreállítására. Köszönöm"-ról "FRISSITES: Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2021. november 04. 16:00 Tisztelt Járókelő! A 00...

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092050 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Golyógép elromlott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pollack Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pengő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére