Megoldatlan

Tönkretett gyep az Andrássyn

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.10.
A bejelentő hozzszólása: "Semmi nem történt, nem is értem, csak egy füvesítés."

--------------
Pár éve elkezdték műfűvel helyettesíteni az Andrássy utca füves területeit, úgy tűnik nem vált be, helyette maradt ez a tökéletesen élettelen murva. Lehetőség szerint tartós megoldással előállhatnának (gondolok itt talajcserére és áthaladást akadályozó szegélyre).

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 54

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Pár éve elkezdték műfűvel helyettesíteni az Andrássy utca füves területeit, úgy tűnik nem vált be, helyette maradt ez a tökéletesen élettelen murva. Lehetőség szerint tartós megoldással előállhatnának (gondolok itt talajcserére és áthaladást akadályozó szegélyre)."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.10. A bejelentő hozzs...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt, nem is értem, csak egy füvesítés.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092048 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Mármint a Bajnai-kormány? Mi köze van nekik az Andrássy úthoz?
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen volt akció pont 1 év ezelőtt. Úgy gondoltak hogy okosabb mint az előző kormány. https://www.terezvaros.hu/hirek/mufu-helyett-valodi-novenyek
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, erről a közleményről lemaradtam. Ezek szerint pont egy éve nem sikerült újra füvesíteni, csak elvinni a műfüvet? #jómunkáhozidőkell
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ide vonatkozó írás Bardóczi Sándortól: https://www.facebook.com/budapestmindenkie/posts/205528110939524/
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére