Megoldatlan

Padok a Losonci téri játszótéren

FRISSÍTÉS: 2022.05.09.
Bejelentő kérése:
"Szépek és használhatóak is lehetnének. Köszönöm, ha előre veszik a megoldandó ügyek listáján.
Itt a nyár, tele a játszótér. Esetleg meg lehetne sürgetni egy kicsit a probléma megoldását? Köszönöm."
-----------
FRISSÍTÉS: 2021.11.3.
JGK válasza:
"Köszönjük bejelentését. Munkatársaink megkezdték a jelzett területen a padok felülvizsgálatát. A vizsgálatot követően megkezdjük az anyagok beszerzését majd a javításukat is. Addig szíves megértését és türelmét kérjük.
Tisztelettel:
JGK Zrt."
-------------------------------------
Kedves Csapat!
A játszótéren több pad is hiányos, rossz állapotú, nehezen vagy nem használható. Nem biztos, hogy az összes felújításra várót megtaláltam, ezért szeretném kérni az illetékeseket, hogy a játszótéren az összes padot vizsgálják meg, szükséges e a felújítása.
Köszönöm szépen az intézkedést.
A fényképek okt.28án készültek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Losonci tér 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Csapat! A játszótéren több pad is hiányos, rossz állapotú, nehezen vagy nem használható. Nem biztos, hogy az összes felújításra várót megtaláltam, ezért szeretném kérni az illetékeseket, hogy a játszótéren az összes padot vizsgálják meg, szükséges e a felújítása. Köszönöm szépen az intézkedést. A ...

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépek és használhatóak is lehetnének. Köszönöm, ha előre veszik a megoldandó ügyek listáján. (Mai fotók)
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a nyár, tele a játszótér. Esetleg meg lehetne sürgetni egy kicsit a probléma megoldását? Köszönöm.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma megnéztem, sajnos nem történt pozitív változás.
  • Varga Dóra visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Munkatársaink megkezdték a jelzett területen a padok felülvizsgálatát. A vizsgálatot követően megkezdjük az anyagok beszerzését majd a javításukat is. Addig...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás öntözőrendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Elnök utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére