Megoldott

Itt mi lesz?

Anonim Járókelő

Szeretnék érdeklődni, hogy a régi út helyén mi lesz. Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 131

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Park lesz, nem lesz út. Látható a terveketn, mint írják. Lezárható megoldottként szerintem.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092039 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi. Csak a közlekedők továbbra is itt mennek. Az új park egyeztetéskor is felvetődött, hogy vissza kéne építeni, de a tervezők nem így gondolják, hiába kértük Nem lesz itt út, csak kikopott fű... :(
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Aquincum Dunapart Villaházak (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére