Megoldott

Lezáratlan vízakna-fedél a játszótéren

A Bessenyei utcai játszótér https://maps.app.goo.gl/nK1SLC1qMK8qGFHi7 észak-keleti sarkában van egy vízakna(?), aminek a fedlapjáról hiányzik a zár, így a gyerekek könnyen ki is nyithatják, kezükre csaphatják, de akár bele is eshetnek. Az én kisfiam is próbálkozott már, csak időben észrevettük. De szerintem ez azért elég balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bessenyei u. 24c

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tordai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük, ez nem sokkal a vízművek levele után meg is oldódott egy szép új lakattal
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 91948 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIII.
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    XIII. Kerületi Önkormányzat
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügykezelő!
    Valószínű, hogy vízmérő akna. Az illetékes a fenntartó önkormányzat lesz.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tordai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Benott fa a kerekparuton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált centenáriumi emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget, Centenáriumi emlékmű (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére