Megoldott

értelmetlen tábla

Anonim Járókelő

A képen látható tábla felesleges, mivel fizikailag nem lehet behajtani a játszótérre. A másik három Vizafogó udvar egyik bejáratánál sincs ilyen tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Esztergomi út 46

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését. A XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megrendelte a tábla eltávolítását. Legkésőbb 2021. 11.30. napjáig erre sor kerül.
    Kérem türelmét.

    _______________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor jelentsd be mind az összeset, mert nyilván erre kell elpazarolni az erőforrásokat. Nem értek egyet ez előtti legutolsó mondatommal. Ha kiírná a járókelő, hogy ez és bármelyik adott bejelentés m...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor viszont kéne alá "kivéve kertgondozás" tábla, illetve kéne a másik három udvar összesen hét bejáratához is. De amúgy ami nem közút, oda nem kell KRESZ-tábla.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Robógóval pl. beférnek.
  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Kertgondozók behajthatnak munkagéppel amikor nyitva a kapu, ilyenkor esetleg jól jöhet, mégha az emberek többsége nem is hajtana be. Nem okoskodás csak így gondolom.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére