Válaszra vár

Hangosan zúgó doboz

Anonim Járókelő

Vélhetőleg valami KábelTV-s cucc lehet szerintem, mivel a DIGI-nek van még a wekerlén aktív KábelTV hálózata, de lehet MVM-es is.

Helyszín: Nagy Lajos krt / Zalaegerszeg u. sarka.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zalaegerszeg u. 31

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    lelógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Jászivány utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére