Megoldásra vár

Kidőlt tábla és fa

Anonim Járókelő

Letarolt fàk és tábla a Sződliget és Morzsa u. Sarkán a XV. Kerületben.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Morzsa u. 9

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Észrevételét köszönjük, a jelzőtábla helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091913 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére