Megoldott

FKF zöldhulladék

Tisztelt járókelők össze gyűltek az FKF zsákba rakott avar illetve amiket oda vittek még a lakók legyenek szíves az illetékes el szállítatni ezeket a avarok álló zsákokat

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Dinnyehegyi út 24

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a szabályosan kikészített zöldhulladékos zsákokat elszállították. Társaságunk kizárólag az FKF logójával ellátott KERTI ZÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091851 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére