Megoldatlan

Üres fahely

FRISSÍTÉS: 2021.11.15.

Bejelentő hozzászólása/javaslata:
"Amúgy nem lehetne a fahelyet 1-2 osztással arrébb újrakreálni és a mostani részre áttenni onnan a térköveket?
Teljesen megértem a magyarázatot és szuper, hogy így körbejárják a problémát. Valami szép biztos kitalálható oda fa helyett (ha más nem, odatesznek egy padot/postaládát stb. ) A lényeg, hogy jobb lenne, ha nem egy hiányérzetet keltene minden arra haladóban."

----------------------
A Pasaréti út és a Gábor Áron utca kereszteződésénél áll ez az üres fahely, amelybe fát szeretnénk kérni. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 53

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Kérjük módosítani a besorolást. Meg lett válaszolva a bejelentés azzal, hogy itt nem engedik az ültetést közműcégek. A terület nem is a kerület kezelésében van.

    Köszönettel,
    II. Ker...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ahogy korábban is jeleztük a Pasaréti út felújítása (járda is) nem a kerületi Önkormányzat beruházásban történt. Az esetleges másik helyszín ügyében a kezelő az illetékes. A jelze...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.15. Bejelentő hozzászólása: Amúgy nem lehetne a fahelyet 1-2 osztással arrébb újrakreálni és a mostani részre áttenni onnan a térköveket? ---------------------- A Pasaréti út és a Gábor Áron utca kereszteződésénél áll ez az üres fahely, amelybe fát szeretnénk kérni. Az illetékesek eljár...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.15. Bejelentő hozzászólása: ---------------------- A Pasaréti út és a Gábor Áron utca kereszteződésénél áll ez az üres fahely, amelybe fát szeretnénk kérni. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.15. Bejelentő hozzászólása: Amúgy nem lehetne a fah...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pasaréti út és a Gábor Áron utca kereszteződésénél áll ez az üres fahely, amelybe fát szeretnénk kérni. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.15. Bejelentő hozzászólása: ---------------------- A Pasaréti út és a Gábor Áron utca kereszteződésénél áll ez az üres f...

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy nem lehetne a fahelyet 1-2 osztással arrébb újrakreálni és a mostani részre áttenni onnan a térköveket?
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen megértem a magyarázatot és szuper, hogy így körbejárják a problémát. Valami szép biztos kitalálható oda fa helyett (ha más nem, odatesznek egy padot/postaládát stb. ) A lényeg, hogy jobb lenn...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Többlet infó:

    A fahelyen korábban egy 100cm törzsátmérőjű fa állt, melynek maradványai miatt nincsen lehetőség faültetésre.

    Ennek eltávolítása csak a környezet burkolatának/alépítményének elbontásáv...
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett fahelyet szakértővel megnézettük. Ugyan vissza van marva, az elhalt fa ameddig lehetséges volt, de olyan nagy a gyökérzete, és a bent lévő tuskó, amely miatt ebben nem t...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091811 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére