Megoldott

Megnőttek a gyomnövények

Anonim Járókelő

Megnőttek a gyomnövények. Meg lehetne nyírni, hogy az allergiásoknak könnyebb legyen.
A terület a Külső Szilagyi út közelében van.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 36

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091740 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely a Fővám téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére