Megoldatlan

69-es villamos vonalán nincsenek esőbeállók

A 69-es vonalán a 3 db felújított megállón és Rákospalota, MÁV-telep (csak az egyik oldal) kivételével egyik helyen sincsen sem pad sem esőbeálló. Az új megállónál is szinte kevés a pad, tehát lenne rájuk igény bőven. Mikor várható a vonal teljes felújítása, amiben a megállók akadálymentesítésre kerülnek és ami lényegesebb kapnak esőbeállókat meg padokat? Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030478-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00091692

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKK szakterülete azt válaszolta, hogy utasváró,
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zsivora park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl hangos négyes metro

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére