Megoldatlan

Jó lenne ide néhány fa

A buszvégállomás végén lévő körforgalom közepe egy nagy üres füves placc. Egyetlen fa árválkodik a szélén. Jó lenne ide még néhány további fa és bokor.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás

Hozzászólások

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Főleg úgy szomorú, hogy mindig megy a sírás, hogy így nincs hely új fának úgy nincs hely. Ahol meg látszólag van, oda nem terveznek. :D Pedig milyen jól nézne kit ott 50 év múlva egy hatalmas platán.
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez szomorú. Tök sivár a buszvégállomás környezete.
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00091689 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely a Fővám téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére