Megerősítésre vár

Ápolásra szoruló fa

A Szalmarózsa utcában a kocka ház sarkánál az egyik fa ápolásra szorul. Több olyan része is van amin ez látszik. Félő ha így marad már csak a teljes kivágás fog segíteni. Kérem az illetékeseket a fa ápolására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szalmarózsa u. 9

Hozzászólások

  • Stankovics Andor visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést.
    Felvesszük a fasorlistába és megnézzük.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére